reference

Váš komentář na těchto stránkách pomůže nejen ostatním zájemcům o focení, ale také mně při mém rozvoji. Moc děkuji

Lenka ,Tomáš a Matyášek

Velice chci poděkovat za krásné fotky a zároveň se podělit o pár zážitků z focení. Inna je velký profesionál a má krásný přístup k miminkům. Po 1.5 hodině, kdy malej nechtěl usnout, já začala propadat panice, že žádné fotky mít nebudeme. Inna byla naprosto v pohodě a klidu nikam nespěchala a pomáhala nám malého uspat. Pak už focení probíhalo v pohodě. Fotili jsme v jejím nádherném ateliéru, kde nevíte který obleček, nádobu nebo kočárek si vybrat. Nejraději byste chtěli všechno. Vše bylo završeno, když přišly fotky domu, tak v úžasném balení, že je až škoda je dávat do nějakého alba. Prostě a jednoduše jestli přemýšlíte nad fotkami svého mimča Innu můžu jen doporučit.

Zuzana Felsingerová

Inna je usmevavá a milá, focení s ní je moc príjemné. Myslím, že je její trpelivost a pečlivost jsou krásnymi dary pro práci s detmi a miminkami, co se pak objeví i na krásnych fotografiích. V našem albu je pár nádhernych fotek od Inny a moc se z nich tešíme! :)) Oblíbil si jí i náš pejsek a co víc k tomu dodat! :))

Anna a Igor

Touto cestou chceme poděkovat za profesionální a pozitivní přístup k práci, nezapomenutelný zážitek který se pro nás zvěčnil v podobě skvělých fotek našeho miminka. Hned po vstupu do ateliéru se ponoříte do pěkné atmosféry a jen si užíváte focení, je vidět odborný přístup nejen z hlediska fotografování, ale i v zacházení s miminkem. Rozhodně doporučujeme, je to skvělý rodinný zážitek a pěkně strávený čas!

 

Jitka Umrianová

Když se nám narodila naše dcera, tak jsem si řekla, že se někam musíme jít vyfotit, aychom si za 50 let vzpomněli na to, jak nám naše dcera rostla před očima. Vybrat ale někoho v Brně, tak velkém městě vůbec nebyl snadný úkol. Strávila jsem dny, možná i týdny nad hledáním a prohlížením si prací různých fotografů, až jsem jednou narazila na paní Innu. Po prohlédnutí si její fotogalerie a přečtení si jejím příspěvku o mně, jsem si řekla, že to je ten náš pravý člověk. Domluvili jsme se na termínu novorozeneckého focení, které proběhlo v jejím ateliéru. Ateliér je krásný, velmi příjemné prostředí, člověk si tam připadá jako ve vlastním obýváku. Paní fotografka je moc milý, pozitivní člověk s hlavou plnou nápadů. Vždy nám ve všem vyšla vstříc, také to opravdu umí s dětmi. I když já, ani přítel nemáme rádi fotografování, tak musím říct, že jsme si to všichni užili, vždy jsme odcházeli usměvaví a s dobrou náladou. Absolvovali jsme už dvě focení a všechno bylo vždy opravdu perfektní. Fotky jsou nádherné, atmosféra je uvolněná, paní fotografka je skvělá. Já za nás opravdu doporučuji, lepšího fotografa v Brně není! Těšíme se na další focení

Monika a Robert

Děkujeme paní Inně za nádhernou vzpomínku naší cca 14 denní Karolínky. Bála jsem se,že to takto malé miminko nezvládne, bude plakat a nebude se mu to líbit, ale jde vidět, že paní Inna to nejen s dětmi, ale hlavně foťákem umí skvěle. Je to profík a milá osoba. Určitě ten kdo váhá jako já na začátku, tak ať vše hodí za hlavu, protože výsledek stojí opravdu za to. Takové fotky by si měla pořídit každá maminka a je to krásný dárek pro celou rodinu. Doma takové fotky určitě nepořídíte a spousta těch krásných oblečků, košíků, deček. Prostě se o nic nemusíte starat, jen dovézt vašeho prcka.

Linda Ocke

Chtěla bych moc poděkovat za nádherné fotečky, které díky této báječné fotografce máme. Na Innu jsem narazila náhodou, když jsme při procházce na Špilberk míjeli její ateliér, který mě hned zaujal a neváhala jsem doma shlédnout webové stránky a měla jsem jasno, že přesně takové krásné fotky chci mít jako vzpomínku také. Nechali jsme si nafotit nejprve těhotenské fotečky a nedávno i fotky našeho čerstvě narozeného syna. Inna má velice dobrou energii a tak maličký vydržel několika hodinové focení. Inna má krásný vztah k dětem a bylo to opět moc milé setkání a focení jsme si užívali bez slziček. Za nás Innu vřele doporučuji. Nejen, že budete mít doma nádherné fotografie, ale potkáte za fotoaparátem úžasného člověka. Těšíme se na další focení. Innu beru už jako součást naší rodiny, sdílí s námi všechny silné okamžiky života.