dětské album "příběh malé velké ratolesti"

tvoření plné lásky

Na voňavých stránkách této knihy uchováte ty nejvzácnější vzpomínky z dětství Vašeho drobečka, ke kterým se budete vždy rádi vracet. Své vlastní album bude milovat i vaše dítě a bude si moci dokola prohlížet každou stránku své knihy dětství. Takové album plné rodičovské a dětské lásky jednoduše musíte mít!

Až Vaše miminko povyroste, tak se do toho může také zapojit a pevně věřím tomu, že takto společně strávené chvíle, proměníte ve chvíle plné lásky, které vás budou hřát dlouhý čas. 

Fotoknihu lze objednat ve dvou variantách: bílý papír nebo hnědý papír.

Album má celkem 48 listů, připravených na fotografie od narození, až po školní věk Vašeho drobečka. Na stránkách jsou předtištěné texty pro zachování těch nejdůležitějších okamžiků.

Album má formát 30×30 cm, titulní stránka je vyrobena ze silného kašírovaného papíru, který je zalaminovaný matnou fólií, což zabezpečí dlouhověkost knihy. Jednotlivé stránky jsou vyrobeny z kvalitního papíru. Kniha je opatřena kroužkovou vazbou pro snadné otáčení stránek.

 

K velkému formátu přibyl ještě menší brácha. Stejně krásný, stejně originální, v barvě bílé a hnědé, velikostí tak akorát, aby se Vám vešel na poličku s knížkami a vzpomínkami. Album má formát 22x22 cm a má celkem 33 stránek.​

 

Na Cool Brno Blog, paní Míša Salačová napsala velmi inspirativní článek, který si můžete přečíst zde: album

 

Přeji Vám, ať je pro Vás album připomínkou všech těch láskyplně strávených chvil, ve kterých jste toho spolu s miminkem tolik dokázali. A kdykoliv se budete prostřednictvím alba k těmto krásným okamžikům vracet, tak ať se Vám vše vybaví a připomene Vám sílu Vaší lásky, péče a pohladí Vás po duši.

 

Album vzniklo ve spolupráci s Annou Vávrovou.

Objednáním alba souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které využiji pouze pro svou vlastní potřebu k další komunikaci s Vámi.

           reference

Stuchlíková Adéla

Zrovna jsem rozbalila od Vás objednávku dětského fotoalba. A je neskutečně nádherné. Nedokážu ani popsat jak jsem z něj nadšená opravdu mám i na krajíčku. Vše je tak jednoduché, krásné a nepřeplácané fakt bomba. Jak se říká v jednoduchosti je krása. Už se moc těším až začneme vyplňovat pro našeho prcka. Moc Vám ještě jednou děkuji  i za dáreček. 

Michaela Kropíková

Kniha vypadá opravdu nádherně a i Vaše fotky jsou krásné! Ještě jednou moc děkuji.

Iveta Marcellová

Inno, právě mi přistálo album na kolenou - JE TO JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ NEŽ NA STRÁNKÁCH!!! MOC MOC DĚKUJEME. A hurá do příběhu naší parťačky!!!

Jana Gerčáková

Děkuji za rychlé jednání a dárek, který mě potěšil. Zítra se už album dostane k nové majitelce - Apolence.

Barbora Fidlerová 

Alba dnes dorazila a jsou opravdu moc krásná. Už se moc těším až vyberu a nechám vyvolat fotografie. Děkuji moc a mějte se fajn. 

Silvi Olbrichová Design

Kvalitní papír s vysokou gramáží, snadné otáčení stránek, předtištěné texty, vzpomínky od narození miminka až po jeho školní léta. Fakt parádní. Doporučuji. 

Vašinová Kateřina

Dobrý den, dnes mi pošta doručila balíček. Chci Vám moc poděkovat za tak nádhernou práci, kterou děláte. Album je opravdu jedinečné a krásné. Mějte se hezky a přeji plno dalších spokojených zákazníků.

Kateřina Tlačbabová

Balíček přišel v pořádku. Je to opravdu moc pěkné album. Už se těším, až tam malé začnu vkládat fotky.

Hana Vaňková

Moc Vám děkuji za balíček. Fotoalbum a kartičky jsou nádherné. Doufám, že za nějaký ten čas koupím album i druhé ratolesti, jak se podaří, popř. mi jedno fotoalbum odložte :-) 

Monika Unčovská

Celé těhotenství hledám přesně takovou knihu. Vaše album patří mezi ty nejkrásnější. Těším se až se do toho pustím. 

Silvie Koželuhová

Kniha dorazila v pořádku, moc děkuji, je ještě peknejsi než na fotkách.

Hana Pavlasová

Včera mi dorazil balíček a alba jsou překrásná. Moc děkuji.