album "Vnoučata"

příběh našich ratolestí

 

Tak dárek pro babičku a dědečka máme vybraný ♡ A tím je kniha pro nalepení fotografií vnoučátek. Vyrobena ve stejném stylu z recyklovaného papíru, jako “Příběh malé velké ratolesti”, je stejně velká, pevná a ekologická. Stránky jsou prázdné a připravené pro nalepení fotografií jakékoliv velikosti. Sem tam zdobená decentními grafickými obrázky. 

Album má formát 30×30 cm, titulní stránka je vyrobena ze silného kašírovaného papíru, který je zalaminovaný matnou fólií, což zabezpečí dlouhověkost knihy. Jednotlivé stránky jsou vyrobeny z kvalitního papíru. Fotoknihu lze objednat ve dvou variantách: bílý papír nebo hnědý papír. Album má 46 listů. 

Přeji Vám, ať je pro Vás album potěšením a zdrojem radosti a láskyplných vzpomínek.

 

Objednáním alba souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které využiji pouze pro svou vlastní potřebu k další komunikaci s Vámi.

kartičky na focení i na památku

tvoření plné lásky

 

Kartičky jsou pomůcka k uschování nejvzácnějších vzpomínek z dětství Vašeho dítěte. Navedou Vás a připomenou Vám všechny důležité a zajímavé okamžiky od narození do prvních narozenin Vašeho drobečka. Jedna strana poslouží jako dekorace při focení, na druhou pak můžete zapisovat různé údaje o své ratolesti.​

​​Jedno balení obsahuje 20 kartiček:

- 12 kartiček pokrývají období od narození Vašeho dítěte do jeho prvních narozenin;

- dalších 8 kartiček slouží pro zachování zajímavých momentek a také pokroků Vašeho dítěte v prvním roce jeho života, například "Vánoce", "Moje kára", "Můj nový jídelníček" atd.

Kartičky lze objednat v bílém nebo hnědém provedení; jsou vyrobeny z kvalitního papíru a jejich formát je 10x15.