reference

Váš komentář na těchto stránkách pomůže nejen ostatním zájemcům o focení, ale také mně při mém rozvoji. Mnohokrát děkuji.

Simona Bakalová

Težko volit slova, která by přesně vystihla naše nadšení z fotografky Inna Guba! Profesionalita, ochota, spolehlivost, bezproblemová komunikace, úsměv na tváři a ruce kouzelnice, a to vše v jednom! Z její práce i z fotografií jde cítit, že svoji práci dělá srdcem. S radostí Vás, Inno,budeme doporučovat dál a ještě jednou děkujeme za krásné fotografie. Díky Vám máme krásnou památku na celý život. Simona&Filip&Štěpánek 

Petra Malková

Nesnáším focení a Inna je jediná která dokázala, abych se uvolnila a focení pro mě nebylo utrpení. Poprvé mě fotila v těhotenství a ikdyž jsou to už 3 roky, tak jsou to nejhezčí fotky které mám. Hned po nich jsou teď ty, které nám fotila se synem. Jsou naprosto úžasny!!!! Focení bylo perfektní, uvolněné, se synem jsme si to parádně užili. Inna je prostě nejlepší!!!!!

Lenka Morawitzová

Inniny úžasné fotografie jsem viděla poprvé na Mint marketu zhruba před dvěma roky, hned jsem věděla, že až bude příležitost, musíme se u ní nechat vyfotit. Fotografie mi přišly úplně jiné, než jaké jsem doposud viděla. Když jsem Innu oslovila poprvé, zrovna v té době na nějaký čas nefotila, na podruhé, zhruba o rok později, to již vyšlo. Dcerka měla zrovna rok a syn skoro sedm roků, čekala ho první třída. Chtěla jsem mít zachycenou vzpomínku na toto důležité období.. A díky Inně máme kouzelné fotky, které zachytily jeden překrásný den na konci prázdnin u hradu Veveří. Dcerka se sice do foťaku moc dívat nechtěla a usmát se už vůbec ne, měla spoustu jiné práce, prozkoumávat okolí. Ale Inna se nenechala rozhodit, pochopila, jak s ní "pracovat" a díky tomu vznikly přirozené fotky ze života, na kterých je náš klidný syn a velkej brácha Ivošek a jeho malá, ale za to divoká sestřička Františka. Pokud chcete mít při vzpomínce na focení úsměv na tváři, určitě oslovte Innu, je to paní fotografka s velkým srdcem. Děkujeme Lenka, Ivo, Ivošek a Františka

Tereza Janáčová

Přála jsem si pohodové domácí focení, jehož výsledkem by byly krásné fotky zachycující naši domácí atmosféru s miminkem. Moje přání mi Inna splnila do puntíku! Navíc jsme měli fotky do dvou dnů, což je blesková rychlost! Děkuji a těším se na další spolupráci! 

Lucie Dvořáčková

Inno, máte krásné fotky a videa, az mě mrzí, ze tak krásnou památku v podobě videa nemáme taky.. jste skvělá!! Obdivuji Vaši práci a pokaždé, když vidím Váš příspěvek, tak mě přesvědčíte o tom, že tuhle práci milujete a jde to vidět! Krásné léto. 

Marie Kučerová

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za nádherné fotografie, na kterých nejde poznat, že ani jedno dítě nechtělo moc spolupracovat. Všechny fotky jsou povedené a úžasné. S Innou jsme již fotili podruhé a jinam se ani vracet nebudeme i v budoucnu. Dokáže zachytit krásné fotky a okamžiky, na kterých to vypadá, že focení bylo idylické i když to byl pravý opak a jedno dítě nespí a druhé se nechce fotit. Kdo váháte, tak určitě doporučujeme focení u Inny. Její přístup k dětem během focení - to se jen tak nevidí. Krásná vzpomínka na celý život v podobě Vámi vyfocených fotografií. Děkujeme a brzy na viděnou před objektivem.

Lucie Arifović

Chci tímto poděkovat Inně za překrásné fotky. Někdo se pro svou práci rodí a to je přesně Inna!! Má úžasné nápady. S děťátkama to umí, je k miminkům neskutečně jemná a obdivuhodně trpělivá!
Navíc je moc sympatická a milá.
Moc se těším až se opět uvidíme.

Denisa Fialová

Innušku jsem si vybrala, protože jsem chodila kolem atelieru a viděla ji při práci a ve výloze koukala na fotky + na doporučení kamarádky. Srovnávala jsem pak fotky na internetu a rozhodla se pro Innušku. Proběhlo 3 hodinové focení mé 10 denní dcerušky a fotky jsou překrásné. Pokud chcete mít krásné fotky na celý život a fotit je s výbornou profesionálkou a prožím pohodové focení je Inna Guba nejlepší volba. Určitě to nebylo poslední focení. Moc děkujeme.

Liskovic

Inna je skvělá holka! Nejenže najde harmonii a dokáže Vás naladit na dobrou notu, ale hlavně je to výborná fotografka, která vytáhne maximum ze chvíle, kdy se Vám dítě dobře nevyspalo a má všechno focení před sebou! Moc si vážíme, že si na nás udělala čas! Focení bylo od začátku legrace. Rychle nám to uteklo a následně si našla čas nad konzultací fotek! Jsme maximálně spokojení a doporučujeme!

Zuzana Felsingerova

Inna je usmevavá a milá, focení s ní je moc príjemné. Myslím, že je její trpelivost a pečlivost jsou krásnymi dary pro práci s detmi a miminkami, co se pak objeví i na krásnych fotografiích. V našem albu je pár nádhernych fotek od Inny a moc se z nich tešíme! Oblíbil si jí i náš pejsek a co víc k tomu dodat!

Kuthanovi

Minulý rok jsme se rozhodli uspořádat svatbu. Inna nám vytvořila fotky, na které je radost pohledět. Fotili jsme také předsvatební foto, které jsme si vysloveně užili. Nyní jsme v očekávání a už se moc těšíme, až nám Inna vyfotí i naše miminko. Inna má spoustu nápadů a výsledek nás vždy mile překvapí. Má velmi obětavý přístup a u focení je sranda:-) Jsme doživotní zákazníci.

Rosa

Profesionální přístup fotografky. Fotila nás s bříškem a pak miminko newborn, které celou dobu spinkalo, protože ho paní fotografka dokonale uklidnila. Máme nádherné fotky na památku. Náhled byl hotový ještě ten den a samotné fotky ve špičkové kvalitě za pár dnů. Určitě přijdeme znovu…

Barbora S.

Vřele doporučuji fotografku Innu. Jedním slovem je skvělá. Výborná komunikace přes mail, focení naší holčičky a fenky proběhlo za velmi přátelské atmosféry. Následné zpracování fotografii bylo velmi rychlé a výsledek nádherný.
DOPORUČUJI, DOPORUČUJI, DOPORUČUJI!!!

Iva + Jirka + LuLinky

S milou fotografkou, Innou, jsme se fotili dvaktát. Poprvé, když našim dvojčátkům bylo 6 měsíců a podruhé rodinné focení,když dětem byly 4 roky. Každé období vyžadovalo jiný profesionální přístup a Inna to zvládla na jedničku. Díky jejímu přívětívému, chápajícímu a kreativnímu přístupu máme pro sebe a nejbližší rodinu neopakovatelné vzpomínky ve formě fotek, za které jsem ji opravdu moc vděčná. Výsledkou obou focení nás překvapily. Fotky jsou krásné, přirozené a vystihují nás jako rodinu. Jsme naprosto s prúběhem a výsledkem spokojeni a Innu můžeme jedine doporučit dalším rodinám.

Anna a Igor

Touto cestou chceme poděkovat za profesionální a pozitivní přístup k práci, nezapomenutelný zážitek který se pro nás zvěčnil v podobě skvělých fotek našeho miminka. Hned po vstupu do ateliéru se ponoříte do pěkné atmosféry a jen si užíváte focení, je vidět odborný přístup nejen z hlediska fotografování, ale i v zacházení s miminkem. Rozhodně doporučujeme, je to skvělý rodinný zážitek a pěkně strávený čas!

Michaela Jančařiková 

Přáli jsme si naši dcerku na fotografíich zachytit přesně takovou, jaka je. Veselou, plnou úsměvu, temperamentu, pohybu... Přali jsme si, aby společné rodinné fotografie vyzařovali lásku, něhu, štěstí, také blaznivou náladu... aby měly charakter... Paní Guba to ve své práci dokonalé vystihla, za co ji moc děkujeme a přejeme jen to nejlepšíi. M+T+E

Jitka Umrianová

Když se nám narodila naše dcera, tak jsem si řekla, že se někam musíme jít vyfotit, abychom si za 50 let vzpomněli na to, jak nám naše dcera rostla před očima. Vybrat ale někoho v Brně, tak velkém městě vůbec nebyl snadný úkol. Strávila jsem dny, možná i týdny nad hledáním a prohlížením si prací různých fotografů, až jsem jednou narazila na paní Innu. Po prohlédnutí si její fotogalerie a přečtení si jejím příspěvku o mně, jsem si řekla, že to je ten náš pravý člověk. Domluvili jsme se na termínu novorozeneckého focení, které proběhlo v jejím ateliéru. Ateliér je krásný, velmi příjemné prostředí, člověk si tam připadá jako ve vlastním obýváku. Paní fotografka je moc milý, pozitivní člověk s hlavou plnou nápadů. Vždy nám ve všem vyšla vstříc, také to opravdu umí s dětmi. I když já, ani přítel nemáme rádi fotografování, tak musím říct, že jsme si to všichni užili, vždy jsme odcházeli usměvaví a s dobrou náladou. Absolvovali jsme už dvě focení a všechno bylo vždy opravdu perfektní. Fotky jsou nádherné, atmosféra je uvolněná, paní fotografka je skvělá. Já za nás opravdu doporučuji, lepšího fotografa v Brně není! Těšíme se na další focení.

Kristýna Srmisková Ludvová

Skvělý přístup, trpělivost, milé vystupování… Cítila jsem se jako maminka ve společnosti paní fotografky jako doma. Děkujeme!!! Doporučuji … Kdyby bylo možné dát více hvězdiček, máte je!

Veronika Hajduchová

S přítelem nemáme rádi focení … nepřipadneme si ani jeden fotogenický, myslíme si, že fotit nás dva je prostě zbytečně strávený čas. Ale svatba a vše kolem ní nás donutilo hledat fotografa. Na jednom svatebním veletrhu v Brně jsme právě narazili na paní Innu.
Už při ukázkách nás dostala svojí energií, přístupem, laskavostí, pomocí. Proto jsme neváhali a ještě přímo na místě si zarezervovali termín, druhý den zaplatili zálohu a říkali jsme si – tak to vyzkoušíme, bude focení Lovestory, kde se s Innou více seznámíme, ona nás, možná, pošle do lesa zeleného, protože s námi bude šílená spolupráce, ale zkusíme to…. …. ….
Touto cestou, Inno, bych Ti chtěla hrozně moc poděkovat za naprosto úžasně strávené odpoledne – jsi skvělá mladá žena, se srdcem na dlani, měla jsi super nápady, nechala jsi i nám volnou ruku, nechala jsi nás dělat “hlouposti”, neměnila jsi nás – mohli jsme být přirození. O to víc si vážíme Tvé práce, která doopravdy není lehká !!!
Na svatbu se proto začínáme těšit ještě o to víc, protože víme, že budeme mít TEBE, a že to zase bude příjemně strávené odpoledne, podvečer se skvělými nápady a hlavně v Tvojí přítomnosti, i tím, námi nemilovaným, fotoaparátem.
DĚKUJEME !!!

Szeinerovi

S fotografkou Innou bylo radost spolupracovat. Má spoustu skvělých nápadů, díky kterým, vznikly moc nádherné fotky naší rodiny. Moc rádi ji doporučujeme i ostatním.

Katerina Bijova

Innu znám jako skvělého člověka, který dělá svou profesi s maximálním nasazením. Je neuvěřitelná……. co vše dovede pořídit, nakoupit, vyrobit pro to, aby uspokojila svůj pocit v tom, že fotky budou dokonalé, krásné a vždy se k nim do alba budeme s úsměvem vracet. Znám spoustu fotografů, mám mnoho fotek od jiných, ale až Inna dovedla mé představy k dokonalosti. Fotila mnohokrát mé děti a doufám, že moje neuvěřitelně úžasná fotografka dále fotit bude, protože jde do všeho a s dobrým srdcem svou práci vykonává na maximum……Děkuji Inuš

Martina Vasickova

U kamarádky jsem viděla krásné fotky jejich chlapečka, takže mě zajímalo, kdo je fotil. Dostala jsem tak doporučení na Innu a hned jsem jí napsala, že bych měla zájem o těhotenské focení. Už když jsme si psali, měla jsem výborný pocit a říkala si, že to bude paráda, protože mi to připadalo jako kdybych se bavila s někým, kdo mě dobře zná. Inna podle mé představy navrhla místo (Hrad Veveří), kde se spojilo všechno, co jsem chtěla – krásné prostory, příroda, staré zdi…A fotky dopadly na jedničku! Navíc to byl moc příjemně strávený čas, moc jsme si to s manželem užili. Proto jsme se hned dohodli i na focení našeho chlapečka, jak se narodí. Když bylo malému 6 dní, Inna přijela k nám domů, což bylo skvělé, protože si neumím představit, že bych s tak malým dítětem někam cestovala. Přivezla s sebou spoustu nápadů, krásných rekvizit a dokonce i podlahu! Focení bylo zase skvělé. Inna trpělivě počkala, když bylo potřeba nakojit, případně mi pomohla malého uspat. Výsledné fotky byly opět nádherné. Proto jsme jejích služeb využili i teď v předvánočním čase a máme krásné vánoční fotky pro nás i pro babičky. Jak říká můj manžel, bereme Innu jako osobní fotografku naší rodiny a moc rádi se k ní vracíme. Takže pokud někdo hledá ochotnou, milou fotografku s přátelským a osobitým přístupem, můžu jedině doporučit.

Martina Dobiášová

Slečnu fotografku Innu doporučuji všem, kteří chtějí zažít příjemné focení a očekávají profesionální fotky. Celé focení probíhá v její režii, ale nebrání se ani nápadům zákazníka. Vážím si rychlé komunikace a rychlého a kvalitního zpracování fotek. Absolvovala jsem jak těhotenské focení, tak focení miminka a jsem moc spokojená, zvláště u focení miminka oceňuji láskyplný přístup a opatrnou manipulaci s dítětem. Fotky máme jako nádhernou památku na vzácné okamžiky v našem životě, které už se nikdy nevrátí a nejedna fotka stojí za zarámování 

Наталья Игнашева

Инна, cпасибо большое за восхитительные фотографии. Наш малявочка такой лапочка! Спасибо Вам огромное за Ваши идеи. Мы остались очень довольны! Мы ещё чуточку подрастем, начнём сидеть и непременно снова к Вам на съемку приедем! Огромное спасибо за всю милоту и за оформление! С нетерпением ждём альбом!

Gabriela Gottliebová

Slečnu Innu vřele doporučuji. Je to milá, usměvavá fotografka, která naslouchá přáním zákazníků a vytváří velmi příjemnou atmosféru. Focení jsme si velice užili, navíc jsme strávili příjemný den v Mikulově, a vzniklé fotky jsou přesně podle našich představ. Rozhodně doporučuji všem.

Adámkovi

Když se nám narodil nás syn Jakub chtěli jsem si nechat udělat památku na to jak byl malinký a nádherný. Byla nám doporučena skvělá fotografka Inna Guba. Její práce a přístup k nám byl ve všech směrech výborný. Přijela k nám domů, přivezla sebou spoustu oblečku a rekvizit a taky dobrou náladu a nápady. A jako výsledek jsou naprosto úžasné fotky našeho Kubíka.

My můžeme tuto PANÍ fotografku doporučit všem těm co chtějí mít nádhernou památku na celý život v podobě skvělých snímků.
Ještě jedou Vám moc děkujeme a věříme že to není naposledy co jsme využili vaše služby.

Monika a Robert

Děkujeme paní Inně za nádhernou vzpomínku naší cca 14 denní Karolínky. Bála jsem se,že to takto malé miminko nezvládne, bude plakat a nebude se mu to líbit, ale jde vidět, že paní Inna to nejen s dětmi, ale hlavně foťákem umí skvěle. Je to profík a milá osoba. Určitě ten kdo váhá jako já na začátku, tak ať vše hodí za hlavu, protože výsledek stojí opravdu za to. Takové fotky by si měla pořídit každá maminka a je to krásný dárek pro celou rodinu. Doma takové fotky určitě nepořídíte a spousta těch krásných oblečků, košíků, deček. Prostě se o nic nemusíte starat, jen dovézt vašeho prcka.

Linda Ocke

Chtěla bych moc poděkovat za nádherné fotečky, které díky této báječné fotografce máme. Na Innu jsem narazila náhodou, když jsme při procházce na Špilberk míjeli její ateliér, který mě hned zaujal a neváhala jsem doma shlédnout webové stránky a měla jsem jasno, že přesně takové krásné fotky chci mít jako vzpomínku také. Nechali jsme si nafotit nejprve těhotenské fotečky a nedávno i fotky našeho čerstvě narozeného syna. Inna má velice dobrou energii a tak maličký vydržel několika hodinové focení. Inna má krásný vztah k dětem a bylo to opět moc milé setkání a focení jsme si užívali bez slziček. Za nás Innu vřele doporučuji. Nejen, že budete mít doma nádherné fotografie, ale potkáte za fotoaparátem úžasného člověka. Těšíme se na další focení. Innu beru už jako součást naší rodiny, sdílí s námi všechny silné okamžiky života.

Lenka ,Tomáš a Matyášek

Velice chci poděkovat za krásné fotky a zároveň se podělit o pár zážitků z focení. Inna je velký profesionál a má krásný přístup k miminkům. Po 1.5 hodině, kdy malej nechtěl usnout, já začala propadat panice, že žádné fotky mít nebudeme. Inna byla naprosto v pohodě a klidu nikam nespěchala a pomáhala nám malého uspat. Pak už focení probíhalo v pohodě. Fotili jsme v jejím nádherném ateliéru, kde nevíte který obleček, nádobu nebo kočárek si vybrat. Nejraději byste chtěli všechno. Vše bylo završeno, když přišly fotky domu, tak v úžasném balení, že je až škoda je dávat do nějakého alba. Prostě a jednoduše jestli přemýšlíte nad fotkami svého mimča Innu můžu jen doporučit.

Kudrnovi

Jestli doporučuji? Určitě, za mě opravdu skvělá fotografka s naprosto bezkonkurenčníma fotkama. Bohužel jsem u první dcery neměla štěstí a nenašel se na newborn focení termín, tak jsme šli jinam. S druhou dcerkou už jsem to štěstí měla a mám tedy srovnání. Paní Inna je profík, ale její přístup je velmi lidský. Je příjemná, pohodová a má obrovskou trpělivost.
Na fotografie se nemůžu vynadívat, což jsem u první dcery rozhodně neměla a to fotky byly také pěkné. Ale od Inny jsou přímo božské.
Doufám, že budu mít ještě tu čest se s touto paní potkat, popovídat a užít si parádní focení. Zvláštní zrovna u mě, nemám focení zrovna v oblibě, ale chci, aby mé dcery měly krásnou památku.
Závěrem – kdyby bylo hodnocení na hvězdičky a maximální počet byl *****, dávám minimálně **********. Takže pokud nevíte a čtete tuto recenzi, vezměte telefon a neváhejte se domluvit na focení, rozhodně to stojí za to.
Inno, děkujeme Kudrnovi

Lucia Loutocká

Když někoho práce baví, je to hned znát na výsledcích. Inna Guba je zářným příkladem toho, jak zachytit ty nejkrásnější a neopakovatelné okamžiky v lidském životě. I kdyby se vzpomínky jednou zatoulaly, fotky jsou věcné.
Zřejmě nebudu děkovat jen sama za sebe, ale i za dalších mnoho spokojených klientů, za její nekonečnou trpělivost, laskavost a vstřícnost i k těm nejmenším bytostem – našim dětem.

Dagmar S.

Dlouho jsme se s přítelem odhodlávali na “love story” focení, až jsem na facebooku narazila na nabídku paní fotografky Inny. Hned při mailové konverzaci mi byla moc sympatická, nic nebyl problém, se vším velmi ochotně poradila a celým focením nás vedla až k nádhernému výsledku. Fotky byly upravené neskutečně rychle a velmi vkusně bez zbytečné retuše. Opravdu doporučuji, byl to pro nás zážitek a těšíme se, až si to zopakujeme.

Zuzaza Jakesova

s paní Innou jsme fotili už opakovaně naše miminko, a jsme spokojení, že máme krásné fotky na památku a jako dekoraci do bytu v rámečku. Jsme moc rádi, že jsme spolupráci podchytili brzy po porodu a svěřili se do rukou opravdu skvělé milé profesionálky, a miminko bylo v něžných rukou. Jak to bývá, miminko už vyrostlo, ale nám zůstala krásná vzpomínka do našeho alba, ale i pro babičky a dědečky. S přítelem můžeme doporučit, kdy focení probíhá v útulném ateliéru, a když je venku teplo, tak je před ateliérem krásná zeleň pod Špilberkem. 

Zemankovi

Dnes nam prisli fotky, dakujeme za ich dorucenie. Mate na fotky krasny obal. Budeme ich v nom hrdo vsetkým ukazovať. Este raz ďakujeme za spolupracu, vysledok stojí za to, mame na Terezku ked bola miminko nádhernú pamiatku. Vela uspechov a mnoho spokojnych zakaznikov zelame.
Zemánkovi

Hana Plášková

Když jsem Innu poznala a ona se dozvěděla,že mám šestiletou dceru, ihned nabídla svoje služby. Měla spoustu nápadů jak zachytit vztah a lásku mezi mnou a mojí holčičkou. Vše bylo naprosto přirozené, žádné “umělé pózování” Vznikly nádherné fotky v exteriéru i interiéru. Výsledkem jsem byla nadšená a proto plánuji další focení a už se moc těším na profesionálku, která při focení umí vytvořit úžasnou atmosféru. Innu moc doporučuji! 

Lenka Novotná

Moc děkujeme paní Inně za nádherné fotografie. Nejdříve jsem ji jako fotografku oslovila úplně náhodou, když jsem hledala fotografa na první focení syna po narození. Spolupráce byla pohodová a fotky natolik krásné, že jsem ji oslovila znovu i po třech letech, abychom si na památku udělali rodinné fotografie se synem. Z kvality fotek, profesionálního přístupu a hlavně zachycení krásných momentek jsme nadšeni! Lenka, Adam, Maxík

Anna Smětáková

Inna nám fotila obě děti i mé první těhotenství. Získala si mě svým nádherným přístupem k miminkám. Dostalo mě jak uspává děti hlazením po čele. Moc si cením její pečlivosti a trpělivosti i s námi rodiči. Děkuji za krásnou vzpomínku a těším se na další focení.

Pavlina Lollokova

Na focení naší šestitýdenní holčičky Innou jsem se moc těšila. A i když malá zprvu moc nespolupracovala, Inna byla velmi trpělivá a milá, pomáhala malou uklidnit, po čůrací nebo kakací nehodě hbitě nabídla nové oblečky. Vykouzlila nádherné fotky i z momentů, ze kterých jsem jako přihlížející myslela, že kvůli rozčilování malé nic moc nebude.
 

Moc děkuji za trpělivost a něžný přístup! A také za zakomponování mých přání. Máme teď krásnou vzpomínku. Určitě doporučuji a sama plánuji objednat další focení.