reference

Váš komentář na těchto stránkách pomůže nejen ostatním zájemcům o focení, ale také mně při mém rozvoji. Mnohokrát děkuji.

Barbora Salvetová

Inno! Jste pro nás jedno z největších překvapení roku 2020..! Vaši práci/hobby sleduju už nějakou dobu a říkala jsem si, jestli bych někdy chtěla NewBorňácké fotky, tak snad jen u Vás. Schválně píšu práci/hobby, protože někdo, kdo dělá s takovým citem, prostě musí mít práci jako koníčka. Děkujeme! Děkujeme, že jsme mohli využít focení u nás doma. Děkujeme, že jste nám vyšla vstříc s nějakou naší představou. Děkujeme za nádherné vzpomínky! A hlavně moc díky za to, že jsou stále lidi, co právě k fotografování rodiny přistupují s citem pro lásku, detail doteku, detail pohledu i pohybu.. Čekala jsem od Vás krásnou práci s nemohla se dočkat výsledku. Nemohli jsme se dočkat, protože samotné focení bylo TAK uvolněné, přirozené a i zábavné. Zkrátka božské. Taky ty fotky podle toho vypadají! Naše krásné období s miminkem jste nám o to víc zpříjemnila. Na fotky jsme se nemohli vynadivat. Máme opravdu krásnou vzpomínku. Je v tom pravdivá láska. Máte bezvadné oko a cit pro všechno, co k rodině patří. Vaše práce pak nabírá úplně jiné otáčky a z fotek pak nejsou "jen fotky", ale budeme na ně koukat a vzpomínat s příběhem. Já jsem vůbec typ člověka, co se nerad fotí.. Taky to byla naše premiéra, takhle někoho oslovit. Nakonec to ale vůbec nebyl žádný problém, jak jsem se dříve obávala. Ve Vaší přítomnosti je to tak přirozené. Nepocítila jsem ani nervozitu, ani ostych.. Dokonce ani stud při kojení. Fotografie pořízené při kojení jsou tak krásné. Nic vulgárního, ba naopak - i lehká nahota jde udělat decentně a vkusně. Moc se Vám to povedlo.

Jste talent a srdcař, Innuš. Už po prvním shlédnutí fotek jsme věděli, že jsme se s Váma neviděli naposledy.. Obrovské díky a zas někdy - na viděnou.

Barbora, Jakub & cukřík Véna

Jana Mudráková 

Inno, to je mazec!! Čekala jsem pěkné fotky, ale toto je opravdu neuvěřitelné, jedna vedle druhé!! Děkujeme moc moc za úžasnou práci, jak jste zachytila atmosféru a vůbec zpracování. Toto nejsou jen obrázky, to jsou a budou opravdové vzpomínky... Jsem dojatá, ze srdce vám děkuji!! A doufám, že se ještě při takovém focení uvidíme! Děkuji vám.

Magda Bočková

Mnohokrát děkujeme za zaslané fotografie i video. Je to nádhera! Neuvěřitelné co jste zvládla i za špatného světla a s ne úplně ideálně naladěným miminkem vytvořit za krásné dílo. Moc děkujeme, jsme nadšení! Manžel teď lituje, že nemá víc fotek (běžně ho do focení trochu přemlouvám. A focení bylo moc a moc fajn. Příště budu míň nervózní. Děkujeme i za to, že jste to zvládla zpracovat v tak krátkém čase, budeme mít i dárečky pro prarodiče pod stromeček. A video se mi také moc líbí. Je vidět, že to co děláte, děláte s láskou. 

Šárka Šedivá

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za nádherné fotografie, které zachycují to nejkrásnější, co si můžeme přát, přírozenost, hravost a lásku. Osobně jsem se ještě nesetkala s tak úžasným přístupem k práci a k lidem, jako u paní Inny. Celé focení bylo spíš jako velmi příjemná návštěva u kamarádky, kdy se člověk nemusí snažit napodobovat nějaké pózy, ale stačí jen BÝT, být přirozený. Výsledné fotografie jsou pro nás tím nejkrásnějším vánočním dárkem, protože uchovávají krásné vzpomínky a ten jedinečný okamžik. Přejeme nejen do nového roku jen to nejlepší, ale i ať Vás, Inno, ten krásný a přátelský úsměv nikdy neopustí. Děkujeme, Šárka, Pavel a Ella

Lenka Navrátilová

Na instagram jsem narazila na vaše portfolio, které mě i mého partnera naprosto uchvátilo. Z vašich fotografii čiší přidaná hodnota a neobsahují žádné strojené pózy běžných fotografů, ale naopak z nich jde cítit síla okamžiku. Měla jsem zájem o takové fotografie i pro nás. Domluvili jsme na rodinném focení v exteriéru a měsíc na to i novorozeneckém rodinném focení u nás doma. 
Výsledné fotografie jsou úplně skvělé, ani nenacházím lepších slov. Vymykají se jakýmkoliv standardům běžných v této době, což jsem přesně chtěla. Celoživotně je budeme mít jako nádhernou vzpomínku na dvě super dopoledne. Jsme nadmíru spokojeni a to jsem byla i přesvědčena, že fotka nás 4 rozhodně neexistuje a koukám, že existuje a ne jedna a naprosto všechny vystihují nás takové jací jsme. Na fotky se koukám denně, jsou dokonalé. Moc děkujeme. 

Berkovi

Inna mi byla doručena mou kamarádkou, také fotografkou. Fotili jsme u nás doma v 10 dnech našeho syna. Inna byla úžasně vybavená, vše se mnou předem konzultovala, jakou mám představu atd. Především ale byla milá, lidská a neformální, což u tak malého miminka potřebujete. Výsledek focení naprosto předčil naše očekávání. Fotky mají duši, jsou vkusné, autentické, mají nepopsatelné kouzlo, opravdu všem se líbí. Děkujeme!

Katka Králová a Tomáš Kvapilík

S fotografkou Innou jsem se poprvé setkala u své kadeřnice, když jsem ještě byla těhotná. Dozvěděla jsem se, že fotí novorozence a rodinné fotky. Doma jsem si ji našla, podívala se na její práci a řekla si, že se jí musím ozvat. Domluvily jsme se tedy na společném focení, až se Filip narodí. 
Uplynul nějaký čas a Filip byl na světě. Chodíme si po chodbách v porodnici a já si říkám, že tam mají vystavené pěkné fotky novorozenců, pak se podívám pořádně a vidím, že je fotila Inna. Řekla jsem o focení partnerovi, ten souhlasil a vyrazili jsme. Byla jsem dost nervózní, protože Filípek poslední dobou hodně pláče, ale Inna byla úžasná, trpělivá a věděla, jak ho utišit. Nechápu, jak v tom zmatku s plačícím Filipem a pobíhajícím Aronem mohly vzniknout takové fotky...
A tak prostě musím Innu doporučit! 

Kudrnovi

Jestli doporučuji? Určitě, za mě opravdu skvělá fotografka s naprosto bezkonkurenčníma fotkama. Bohužel jsem u první dcery neměla štěstí a nenašel se na newborn focení termín, tak jsme šli jinam. S druhou dcerkou už jsem to štěstí měla a mám tedy srovnání. Paní Inna je profík, ale její přístup je velmi lidský. Je příjemná, pohodová a má obrovskou trpělivost.
Na fotografie se nemůžu vynadívat, což jsem u první dcery rozhodně neměla a to fotky byly také pěkné. Ale od Inny jsou přímo božské.
Doufám, že budu mít ještě tu čest se s touto paní potkat, popovídat a užít si parádní focení. Zvláštní zrovna u mě, nemám focení zrovna v oblibě, ale chci, aby mé dcery měly krásnou památku.
Závěrem – kdyby bylo hodnocení na hvězdičky a maximální počet byl *****, dávám minimálně **********. Takže pokud nevíte a čtete tuto recenzi, vezměte telefon a neváhejte se domluvit na focení, rozhodně to stojí za to.
Inno, děkujeme Kudrnovi

P+O Vodrážkovi

Tímto bych chtěla ještě jednou paní Inně poděkovat, jak nás zvládla krásně vyfotit. Na začátku září jsme zavítali do ateliéru na rodinné + newborn focení. Musím říct, že to byla opravdu makačka, jediný kdo spolupracoval, byl náš pejsek.  Já i manžel jsme byli docela vynervovaní, ale paní Inna se snažila pořád zachovávat klid a neměli jsme tak pocit, že máme neposlušné dítě a ani, že je focení ztráta času :) O to víc jsme byli překvapeni, jaké nádherné fotky z toho nakonec byly, totálně předčily naše očekávání. Opravdu jsou na nich vidět emoce. Paní Inna je profesionál s velmi lidským přístupem. Moc doporučujeme.

Pavla Kramářová

Na fotky Inny jsem poprvé narazila na Instagramu v době,kdy jsem byla těhotná a hned jsem věděla,že přesně toto je styl focení,který bych si v budoucnu přála pro naše miminko. Jelikož jsem rodila předčasné,tak jsem se Inně poprvé ozvala až z porodnice. S velkou ochotou nám věnovala jedno její sobotní dopoledne. Focení bylo pro nás všechny náročnější a to hned z několika důvodů - naše Mia je nedonošená,takže jsme museli nechat ateliér vytopit na docela vysokou teplotu a navíc zrovna neměla svůj den, takže dost času při focení proplakala. Inna se ale zachovala naprosto profesionálně a snažila se o zachycení všech momentů a Miu se jí podařilo několikrát hezky uklidnit. Inna byla neuvěřitelně trpělivá a laskavá,za což ji musíme složit velkou poklonu. Díky ní máme nádherné fotky a nezapomenutelné zážitky na focení za trochu extrémnějších podmínek. Mockrát děkujeme a rádi se zase vrátíme do ateliéru velkého sice jako náš obývák,ale za to nejútulnějšího,který jsem zatím poznala. Budeme se těšit.

Pavla + Matěj + Mia 

Simona Bakalová

Težko volit slova, která by přesně vystihla naše nadšení z fotografky Inna Guba! Profesionalita, ochota, spolehlivost, bezproblemová komunikace, úsměv na tváři a ruce kouzelnice, a to vše v jednom! Z její práce i z fotografií jde cítit, že svoji práci dělá srdcem. S radostí Vás, Inno,budeme doporučovat dál a ještě jednou děkujeme za krásné fotografie. Díky Vám máme krásnou památku na celý život. Simona&Filip&Štěpánek 

Petra Malková

Nesnáším focení a Inna je jediná která dokázala, abych se uvolnila a focení pro mě nebylo utrpení. Poprvé mě fotila v těhotenství a ikdyž jsou to už 3 roky, tak jsou to nejhezčí fotky které mám. Hned po nich jsou teď ty, které nám fotila se synem. Jsou naprosto úžasny!!!! Focení bylo perfektní, uvolněné, se synem jsme si to parádně užili. Inna je prostě nejlepší!!!!!

Lenka Morawitzová

Inniny úžasné fotografie jsem viděla poprvé na Mint marketu zhruba před dvěma roky, hned jsem věděla, že až bude příležitost, musíme se u ní nechat vyfotit. Fotografie mi přišly úplně jiné, než jaké jsem doposud viděla. Když jsem Innu oslovila poprvé, zrovna v té době na nějaký čas nefotila, na podruhé, zhruba o rok později, to již vyšlo. Dcerka měla zrovna rok a syn skoro sedm roků, čekala ho první třída. Chtěla jsem mít zachycenou vzpomínku na toto důležité období.. A díky Inně máme kouzelné fotky, které zachytily jeden překrásný den na konci prázdnin u hradu Veveří. Dcerka se sice do foťaku moc dívat nechtěla a usmát se už vůbec ne, měla spoustu jiné práce, prozkoumávat okolí. Ale Inna se nenechala rozhodit, pochopila, jak s ní "pracovat" a díky tomu vznikly přirozené fotky ze života, na kterých je náš klidný syn a velkej brácha Ivošek a jeho malá, ale za to divoká sestřička Františka. Pokud chcete mít při vzpomínce na focení úsměv na tváři, určitě oslovte Innu, je to paní fotografka s velkým srdcem. Děkujeme Lenka, Ivo, Ivošek a Františka

Tereza Janáčová

Přála jsem si pohodové domácí focení, jehož výsledkem by byly krásné fotky zachycující naši domácí atmosféru s miminkem. Moje přání mi Inna splnila do puntíku! Navíc jsme měli fotky do dvou dnů, což je blesková rychlost! Děkuji a těším se na další spolupráci! 

Lucie Dvořáčková

Inno, máte krásné fotky a videa, az mě mrzí, ze tak krásnou památku v podobě videa nemáme taky.. jste skvělá!! Obdivuji Vaši práci a pokaždé, když vidím Váš příspěvek, tak mě přesvědčíte o tom, že tuhle práci milujete a jde to vidět! Krásné léto. 

Marie Kučerová

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za nádherné fotografie, na kterých nejde poznat, že ani jedno dítě nechtělo moc spolupracovat. Všechny fotky jsou povedené a úžasné. S Innou jsme již fotili podruhé a jinam se ani vracet nebudeme i v budoucnu. Dokáže zachytit krásné fotky a okamžiky, na kterých to vypadá, že focení bylo idylické i když to byl pravý opak a jedno dítě nespí a druhé se nechce fotit. Kdo váháte, tak určitě doporučujeme focení u Inny. Její přístup k dětem během focení - to se jen tak nevidí. Krásná vzpomínka na celý život v podobě Vámi vyfocených fotografií. Děkujeme a brzy na viděnou před objektivem.

Lucie Arifović

Chci tímto poděkovat Inně za překrásné fotky. Někdo se pro svou práci rodí a to je přesně Inna!! Má úžasné nápady. S děťátkama to umí, je k miminkům neskutečně jemná a obdivuhodně trpělivá!
Navíc je moc sympatická a milá.
Moc se těším až se opět uvidíme.

Petra Vojtísková

Původně jsem focení vůbec neplánovala. Ale když jsem uviděla fotografie, které fotila Inna bylo rozhodnuto!! A jsem moc rada, že jsem zvolila pravě ji. Má neuvěřitelný cit a celé focení proběhlo velmi pohodově!! Což je pro maminku i 14 denní miminko velmi důležité!! Moc děkuji za krásné a jedinečné fotky mého syna.

Kateřina Lattenberg

Mockrát děkujeme za nádherné fotky.
Jak už jsem Vám říkala u focení, kolem Vašeho ateliéru už chodím několik let a vždycky jsem si říkala, že jestli někdy budu mít miminko, tak se půjdeme fotit právě k Vám. Vaše fotky jsem si zamilovala. A musím říct, že focení i výsledné fotky a videa předčily moje očekávání. Byl to opravdu krásný zážitek, na který budeme vzpomínat a fotky jsou kouzelné. Doufám, že si to někdy zopakujeme. Zdraví Katka, Filip a Amélie 

Jana Kýrová

Inna fotí naši rodinu již několik let. Je to fotografka s nejen obrovským talentem, ale také srdcem. Díky její empatii a krásnému vztahu k dětem je pro nás focení vždy příjemným zážitkem, který zvládnou v poklidu nejen děti, ale i můj muž, což je opravdu zázrak :) A výsledné fotky jsou prostě nádherné:) Inni, díky moc!!!

Aneta Hajdová

Moc děkujeme za fotky, opět jsem jen beze slov koukala na tu nádheru. Dojala jsem fotkami nejen sebe ale i rodinu a kamarády. Máte opravdu velký talent a to dělat tyto neskutečně krásné vzpomínky na celý život. Je i těžké říct které se nám libí nejvíce, nejraději bych řekla že všechny. 
Ještě jednou Vám moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci, toto rozhodně nebylo naposled.

Gabriela Porupková

Inno, moc Vás zdravím a děkuji. Fotky jsou nádherný, opravdu! Nevěřila bych, ze jste z toho tolik vykouzlila, jste skvělá.

Natalie Streit

Dobrý den paní magistro,
Moc děkuji za zaslané fotky. Jsou nádherné, a ja jsem nadšená! Jsem přímo překvapená, že navzdory okolnostem (nevyspaný manžel, unavené děti, nenazdobený stromeček…) máme tak krásné zachycené okamžiky z každodenního života (čtení pohádek, kočkování na pohovce). 
Ještě jednou moc děkujeme, i za ten větší počet fotek, což udělalo nám všem velkou radost…
S pozdravy,
Natalie Streit

Julia Charčenko

S manželem nejsme typ na focení, ale byla by velká škoda si neudělat tak krásné vzpomínky na novorozenecké období. O to víc oceníme, když u kamery je člověk, co umí vytvořit uvolněnou atmosféru, kde můžeme být jen sami sebou a to stačí. Tak nádherné fotky a video jsme ani nečekali.

Jarek Cenek

Innu Gubu doporučujeme všemi deseti!!! Fotky od ní jsou nádherný! To, co z nich vyzařuje, nelze popsat - rodina, štěstí, láska, harmonie, radost, kouzlo okamžiku... NEUVĚŘITELNÉ!!! Jsme nesmírně vděční, že budeme mít tak nádhernou památku na to, když byl syn miminko.

Romča + Martin + Adamek + Innecka

Před 3 lety, když se nám narodil syn, narazila jsem na web Inny. Bohužel se nám v té době nepovedlo sladit termin a tak jsme fotili jinde. Když jsme zjistili, ze čekáme druhátko, psala jsem Inně s několikaměsíčním předstihem, abych mela termín "jistý". Minuly týden jsme se sešli na focení a já doufala, že budeme mít krásné fotky s dusí, jaké ma Inna na webu, FB a Instagramu. Fotky mi přišly už paty den a musím říct, kouzlo se podařilo. Fotky jsou přirozené, plné emocí, lásky a jsme to prostě my. Inna pro mě teď je a bude volbou číslo jedna! Inno, děkujeme, že jste, jaká jste a že se na svět díváte právě tímhle pohledem, který dovedete i zachytit na neopakovatelných snímcích!

Anna a Igor

Touto cestou chceme poděkovat za profesionální a pozitivní přístup k práci, nezapomenutelný zážitek který se pro nás zvěčnil v podobě skvělých fotek našeho miminka. Hned po vstupu do ateliéru se ponoříte do pěkné atmosféry a jen si užíváte focení, je vidět odborný přístup nejen z hlediska fotografování, ale i v zacházení s miminkem. Rozhodně doporučujeme, je to skvělý rodinný zážitek a pěkně strávený čas!

Michaela Jančařiková 

Přáli jsme si naši dcerku na fotografíich zachytit přesně takovou, jaka je. Veselou, plnou úsměvu, temperamentu, pohybu... Přali jsme si, aby společné rodinné fotografie vyzařovali lásku, něhu, štěstí, také bláznivou náladu... aby měly charakter... Paní Guba to ve své práci dokonalé vystihla, za co ji moc děkujeme a přejeme jen to nejlepšíi. M+T+E

Romana Bouzková

Drahá Inno,

já ani nevím kde začít .. takže jdu rovnou k věci ..

Ty fotky jsou tak překrásný!!! Já věděla, že nebudu zklamaná, ale že budu takhle nadšená jsem asi nečekala! Udělala jste nám ještě krásnější Štědrý den, pořád jsem se na ty fotky koukala. Vážně nemám slov! Máte neskutečnej dar zachytit ten správnej okamžik, tu atmosféru o které jsme se bavily .. ty fotky jsme zkrátka MY! A ani na jedné z nich mi nevadí, že jsem vyzubená :D Všechny mají pro mě kouzlo a jsem neskutečně vděčná, že jsem měla šťastnou ruku a vybrala si zrovna Vás. Takže prostě a jednoduše MOC DĚKUJEME!! A je vám doufám jasný, že nás musíte vyblejsknout i s malým :)) 

Krásný zbytek Vánoc a v březnu se ozvu. Romča

Hanka Svobodová 

Inna má jedinečnou schopnost zachytit emoce. Z jejích fotek sálá nádherná energie. A její trpělivost a empatie při focení novorozence, 20m vzpurného batolete a manžela, který se nerad fotí, byla opravdu obdivuhodná. Innu doporučuji všema deseti!

Jitka Umrianová

Když se nám narodila naše dcera, tak jsem si řekla, že se někam musíme jít vyfotit, abychom si za 50 let vzpomněli na to, jak nám naše dcera rostla před očima. Vybrat ale někoho v Brně, tak velkém městě vůbec nebyl snadný úkol. Strávila jsem dny, možná i týdny nad hledáním a prohlížením si prací různých fotografů, až jsem jednou narazila na paní Innu. Po prohlédnutí si její fotogalerie a přečtení si jejím příspěvku o mně, jsem si řekla, že to je ten náš pravý člověk. Domluvili jsme se na termínu novorozeneckého focení, které proběhlo v jejím ateliéru. Ateliér je krásný, velmi příjemné prostředí, člověk si tam připadá jako ve vlastním obýváku. Paní fotografka je moc milý, pozitivní člověk s hlavou plnou nápadů. Vždy nám ve všem vyšla vstříc, také to opravdu umí s dětmi. I když já, ani přítel nemáme rádi fotografování, tak musím říct, že jsme si to všichni užili, vždy jsme odcházeli usměvaví a s dobrou náladou. Absolvovali jsme už dvě focení a všechno bylo vždy opravdu perfektní. Fotky jsou nádherné, atmosféra je uvolněná, paní fotografka je skvělá. Já za nás opravdu doporučuji, lepšího fotografa v Brně není! Těšíme se na další focení.

Barbara Havelcová

Innu jsem si vybrala úplně náhodou, když jsem hledala někoho kdo nám konečně udělá pár rodinných fotek. Moc se mi líbilo, že dělá fakt přirozené  nestrojené fotky. Samotné focení bylo dost divočina, ale Inna naprosto v klidu zvládala i našeho nepříliš spolupracujícího chlapečka (2,5 roku), věčně hladovou holčičku (6 týdnů), manžela co se nerad fotí a mě, která jsem měla strach co z toho “vyleze”. Fotky jsou skvělé, krásné a předčily veškerá očekávání. Já si dost často něco vymyslím a pak jsem zklamaná když to nedopadne podle mých představ a ty fotky me hrozně potěšily.

Moc děkujeme a doufám, že to ještě někdy zopakujeme!

Karolína Kašpárková

O fotografce Inně jsme se dozvěděla na facebooku. Jedna z mých přátel si od ní nechala udělat rodinné fotky a já byla z fotek naprosto ohromená. Prohlédla jsem si další její fotky, které byly stejně úžasné. Rozhodla jsem se ji zkontaktovat a Inna mi ochotně nabídla několik termínů. Focení bylo také skvělým zážitkem, chtěla aby vše vypadalo přirozeně a nestrojeně. Inna je velmi příjemná osoba a moc dobře se s ní spolupracuje. Vytvořila nám fotky, které zachycují jedinečný okamžik a památku na celý život. Moc děkujeme!!

Veronika Hajduchová

S přítelem nemáme rádi focení … nepřipadneme si ani jeden fotogenický, myslíme si, že fotit nás dva je prostě zbytečně strávený čas. Ale svatba a vše kolem ní nás donutilo hledat fotografa. Na jednom svatebním veletrhu v Brně jsme právě narazili na paní Innu.
Už při ukázkách nás dostala svojí energií, přístupem, laskavostí, pomocí. Proto jsme neváhali a ještě přímo na místě si zarezervovali termín, druhý den zaplatili zálohu a říkali jsme si – tak to vyzkoušíme, bude focení Lovestory, kde se s Innou více seznámíme, ona nás, možná, pošle do lesa zeleného, protože s námi bude šílená spolupráce, ale zkusíme to…. …. ….
Touto cestou, Inno, bych Ti chtěla hrozně moc poděkovat za naprosto úžasně strávené odpoledne – jsi skvělá mladá žena, se srdcem na dlani, měla jsi super nápady, nechala jsi i nám volnou ruku, nechala jsi nás dělat “hlouposti”, neměnila jsi nás – mohli jsme být přirození. O to víc si vážíme Tvé práce, která doopravdy není lehká !!!
Na svatbu se proto začínáme těšit ještě o to víc, protože víme, že budeme mít TEBE, a že to zase bude příjemně strávené odpoledne, podvečer se skvělými nápady a hlavně v Tvojí přítomnosti, i tím, námi nemilovaným, fotoaparátem.
DĚKUJEME !!! 

Kristýna Strmisková

Skvělý přístup, trpělivost, milé vystupování… Cítila jsem se jako maminka ve společnosti paní fotografky jako doma. Děkujeme!!! Doporučuji … Kdyby bylo možné dát více hvězdiček, máte je!

Szeinerovi

S fotografkou Innou bylo radost spolupracovat. Má spoustu skvělých nápadů, díky kterým, vznikly moc nádherné fotky naší rodiny. Moc rádi ji doporučujeme i ostatním.

Katerina Bijova

Innu znám jako skvělého člověka, který dělá svou profesi s maximálním nasazením. Je neuvěřitelná……. co vše dovede pořídit, nakoupit, vyrobit pro to, aby uspokojila svůj pocit v tom, že fotky budou dokonalé, krásné a vždy se k nim do alba budeme s úsměvem vracet. Znám spoustu fotografů, mám mnoho fotek od jiných, ale až Inna dovedla mé představy k dokonalosti. Fotila mnohokrát mé děti a doufám, že moje neuvěřitelně úžasná fotografka dále fotit bude, protože jde do všeho a s dobrým srdcem svou práci vykonává na maximum……Děkuji Inuš

Martina Franková

Innuško, ještě jednou mnohokrát děkujeme za nádherné video, které nám bude živě stále připomínat první dny Amálky na světě. Fotky jsou báječné, nádherné, ale video je video. Díky Vám a Vaší krásné práci, kterou děláte fantasticky.

Martina Vašičková

U kamarádky jsem viděla krásné fotky jejich chlapečka, takže mě zajímalo, kdo je fotil. Dostala jsem tak doporučení na Innu a hned jsem jí napsala, že bych měla zájem o těhotenské focení. Už když jsme si psali, měla jsem výborný pocit a říkala si, že to bude paráda, protože mi to připadalo jako kdybych se bavila s někým, kdo mě dobře zná. Inna podle mé představy navrhla místo (Hrad Veveří), kde se spojilo všechno, co jsem chtěla – krásné prostory, příroda, staré zdi…A fotky dopadly na jedničku! Navíc to byl moc příjemně strávený čas, moc jsme si to s manželem užili. Proto jsme se hned dohodli i na focení našeho chlapečka, jak se narodí. Když bylo malému 6 dní, Inna přijela k nám domů, což bylo skvělé, protože si neumím představit, že bych s tak malým dítětem někam cestovala. Přivezla s sebou spoustu nápadů, krásných rekvizit a dokonce i podlahu! Focení bylo zase skvělé. Inna trpělivě počkala, když bylo potřeba nakojit, případně mi pomohla malého uspat. Výsledné fotky byly opět nádherné. Proto jsme jejích služeb využili i teď v předvánočním čase a máme krásné vánoční fotky pro nás i pro babičky. Jak říká můj manžel, bereme Innu jako osobní fotografku naší rodiny a moc rádi se k ní vracíme. Takže pokud někdo hledá ochotnou, milou fotografku s přátelským a osobitým přístupem, můžu jedině doporučit.

Martina Dobiášová

Slečnu fotografku Innu doporučuji všem, kteří chtějí zažít příjemné focení a očekávají profesionální fotky. Celé focení probíhá v její režii, ale nebrání se ani nápadům zákazníka. Vážím si rychlé komunikace a rychlého a kvalitního zpracování fotek. Absolvovala jsem jak těhotenské focení, tak focení miminka a jsem moc spokojená, zvláště u focení miminka oceňuji láskyplný přístup a opatrnou manipulaci s dítětem. Fotky máme jako nádhernou památku na vzácné okamžiky v našem životě, které už se nikdy nevrátí a nejedna fotka stojí za zarámování 

Michaela Matečková

Inno, moc Vám děkujeme. Naprosto bez nadsázky krásná práce! Jsme dojati. 

Gabriela Gottliebová

Slečnu Innu vřele doporučuji. Je to milá, usměvavá fotografka, která naslouchá přáním zákazníků a vytváří velmi příjemnou atmosféru. Focení jsme si velice užili, navíc jsme strávili příjemný den v Mikulově, a vzniklé fotky jsou přesně podle našich představ. Rozhodně doporučuji všem.

Adámkovi

Když se nám narodil nás syn Jakub chtěli jsem si nechat udělat památku na to jak byl malinký a nádherný. Byla nám doporučena skvělá fotografka Inna Guba. Její práce a přístup k nám byl ve všech směrech výborný. Přijela k nám domů, přivezla sebou spoustu oblečku a rekvizit a taky dobrou náladu a nápady. A jako výsledek jsou naprosto úžasné fotky našeho Kubíka.

My můžeme tuto PANÍ fotografku doporučit všem těm co chtějí mít nádhernou památku na celý život v podobě skvělých snímků.
Ještě jedou Vám moc děkujeme a věříme že to není naposledy co jsme využili vaše služby.

Rosa

Profesionální přístup fotografky. Fotila nás s bříškem a pak miminko newborn, které celou dobu spinkalo, protože ho paní fotografka dokonale uklidnila. Máme nádherné fotky na památku. Náhled byl hotový ještě ten den a samotné fotky ve špičkové kvalitě za pár dnů. Určitě přijdeme znovu…

Iva + Jirka + LuLinky

S milou fotografkou, Innou, jsme se fotili dvaktát. Poprvé, když našim dvojčátkům bylo 6 měsíců a podruhé rodinné focení,když dětem byly 4 roky. Každé období vyžadovalo jiný profesionální přístup a Inna to zvládla na jedničku. Díky jejímu přívětívému, chápajícímu a kreativnímu přístupu máme pro sebe a nejbližší rodinu neopakovatelné vzpomínky ve formě fotek, za které jsem ji opravdu moc vděčná. Výsledkou obou focení nás překvapily. Fotky jsou krásné, přirozené a vystihují nás jako rodinu. Jsme naprosto s prúběhem a výsledkem spokojeni a Innu můžeme jedine doporučit dalším rodinám.

Liskovic

Inna je skvělá holka! Nejenže najde harmonii a dokáže Vás naladit na dobrou notu, ale hlavně je to výborná fotografka, která vytáhne maximum ze chvíle, kdy se Vám dítě dobře nevyspalo a má všechno focení před sebou! Moc si vážíme, že si na nás udělala čas! Focení bylo od začátku legrace. Rychle nám to uteklo a následně si našla čas nad konzultací fotek! Jsme maximálně spokojení a doporučujeme!

Halouskovi

Z celého focení jsme byli s manželem nadšení. Krásný a útulný ateliér s příjemnou atmosférou. Měla jsem strach, že naše miminko bude plakat a nebude spolupracovat, ale paní Inna je opravdu profesionálka a s dětmi to umí. Celé focení bylo příjemným a dojemným zážitkem. Výsledné fotografie jsou úchvatné a moc se nám líbí. Paní Inna zachytila přesně ty okamžiky, které mají na newborn fotografiích být. Určitě jsme se u ní nefotili naposledy. Ještě jednou moc děkujeme! Sandra, Pavel a Antonín

Kristýna Sokolová

Slečnu fotografku jsem objevila pomocí instagramu a zamilovala jsem se do stylu fotek, jakým fotí. Ukázala jsem je příteli a také se mu líbily. Ikdyž zpočátku váhal, tak poté byl neskutečně nadšený a já také. Už v ateliéru jsme byli neskutečně spokojení z přístupu slečny Inny. Skvěle pracovala s maličkým i s naším pejskem, focení jsme si moc užili. Ale to, co přišlo potom předčilo naše očekávání - prvně nám přišlo video, ze kterého jsme si sedli na zadek. Komu jsme ho ukázali říkal, že nikdy podobné video neviděl, bylo prostě nádherné. A fotky taktéž. Ještě jednou moc děkujeme za celou naši rodinu. Budeme vás doporučovat, kde to půjde! Díky moc!! 

Jana Strenková

Fotky od Inny jsem objevila na instagramu a moc se mi líbily, že jsou takové intimní a mají v sobě emoce. Focení jsme nakonec realizovali až když malý velký Daniel měl tři měsíce. Původní plán byl pouze rodina, nakonec se to rozšířilo na 8 lidi v maličkém ateliéru, ale Inna celou situaci skvěle zvládla, od počátku panovala velmi přátelská a veselá atmosféra. Nakonec se mé obavy o velkém počtu lidí rozptýlily a celou dobu jsme se všichni jen smáli, dělali kravinky a výsledkem jsou nádherné fotky a náš společný moc hezký zážitek. Tímto moc děkuji Inně, že nám umožnila si ten den užít a ve fotkách uchovat krásnou vzpomínku. Vřele doporučuji všem.

Dominika Grmelová

Moc děkuji Inně za vysněné fotky a video, které nám vytvořila. Má neskutecny cit pro detail, a její práce předčila naše očekávání. Vznikla nám krásná památka na celý život. Inna nemá prostě konkurenci. Moc děkujeme. 

Šmerdovi

Moc Vám děkujeme za rychlost a skvělou práci. Z fotek jsme nadšeni. Opravdu se Vám to povedlo. Vše vypadá velmi přirozeně a zachytila jsme emoce. Určitě se na Vás zase rádi obrátíme, jakmile nám ten prcek o něco povyroste. Ještě jednou moc dekujeme za nádherné fotky u skvěle překvapení. Marek & Margita & Erik

Romana Šárocká 

Dobrý večer paní Inno, právě před chvílí jsme shlédli naše rodinné video od vás a chci Vám moc poděkovat, je úplně dokonalé, nádherné, přesně po tom jsem toužila. Manžel mi říkal, že jsem vás asi přehltila tím, co je pro mě důležité, to se omlouvám, ale musím říct, že jste to opravdu nádherně vytvořila. Nemohu se od něj odtrhnout.

Také moc děkujeme za video s naším příběhem, je to krásné si to poslechnout a časem u toho budeme s manželem sedět jako babička a dědeček a říkat si, jaké jsme měli štěstí.

Jste moc šikovná. Děkuji Vám.

Veronika Skopal Gurecková

Pani fotografka nám fotila newborn fotenie syna u nás doma. Jej prácu si nemôžeme vynachváliť. Profesionál na svojom mieste, ktorý robí svoju prácu naozaj dobre. Fotografie sú nádherné a čas strávený s paní fotografkou bol super a ani neviem ako nám to zbehlo. Fotografie sme dostali do druhého dňa, čo má neuveriteľne prekvapilo. Ďakujeme za spoluprácu. 

Michaela Vrbková

I přes naši nervozitu a křečovitost focení příjemné, fotky krásné, domluva super, mohu jen doporučit. 

Romana Šárocká 

S paní Innou byla radost vytvářet vzpomínku na naše dva malé andílky. Video, které nám vytvořila předčilo i mé vysoké očekávání, je prostě dokonalé. S dětmi si ho často pouštíme a je to jeden z krásných momentů, který společně prožíváme... ještě jednou moc děkuji, paní Inno.

Monika a Robert

Děkujeme paní Inně za nádhernou vzpomínku naší cca 14 denní Karolínky. Bála jsem se,že to takto malé miminko nezvládne, bude plakat a nebude se mu to líbit, ale jde vidět, že paní Inna to nejen s dětmi, ale hlavně foťákem umí skvěle. Je to profík a milá osoba. Určitě ten kdo váhá jako já na začátku, tak ať vše hodí za hlavu, protože výsledek stojí opravdu za to. Takové fotky by si měla pořídit každá maminka a je to krásný dárek pro celou rodinu. Doma takové fotky určitě nepořídíte a spousta těch krásných oblečků, košíků, deček. Prostě se o nic nemusíte starat, jen dovézt vašeho prcka.

Pavla Tomášková

Měli jsme možnost fotit s paní Innou a musím říct, že jsem nadšená. Domluva byla skvělá. Nejenom, že máme krásné fotografie (přestože starší moc nespolupracoval), navíc nás mile překvapila překvapením - a ne jedním...moc děkujeme!!! Paní Inna je moc milá, vstřícná a u focení jsem se cítila příjemně a přirozeně. Kdo váháte nebo hledáte - doporučuji! 

Linda Ocke

Chtěla bych moc poděkovat za nádherné fotečky, které díky této báječné fotografce máme. Na Innu jsem narazila náhodou, když jsme při procházce na Špilberk míjeli její ateliér, který mě hned zaujal a neváhala jsem doma shlédnout webové stránky a měla jsem jasno, že přesně takové krásné fotky chci mít jako vzpomínku také. Nechali jsme si nafotit nejprve těhotenské fotečky a nedávno i fotky našeho čerstvě narozeného syna. Inna má velice dobrou energii a tak maličký vydržel několika hodinové focení. Inna má krásný vztah k dětem a bylo to opět moc milé setkání a focení jsme si užívali bez slziček. Za nás Innu vřele doporučuji. Nejen, že budete mít doma nádherné fotografie, ale potkáte za fotoaparátem úžasného člověka. Těšíme se na další focení. Innu beru už jako součást naší rodiny, sdílí s námi všechny silné okamžiky života.

Lenka ,Tomáš a Matyášek

Velice chci poděkovat za krásné fotky a zároveň se podělit o pár zážitků z focení. Inna je velký profesionál a má krásný přístup k miminkům. Po 1.5 hodině, kdy malej nechtěl usnout, já začala propadat panice, že žádné fotky mít nebudeme. Inna byla naprosto v pohodě a klidu nikam nespěchala a pomáhala nám malého uspat. Pak už focení probíhalo v pohodě. Fotili jsme v jejím nádherném ateliéru, kde nevíte který obleček, nádobu nebo kočárek si vybrat. Nejraději byste chtěli všechno. Vše bylo završeno, když přišly fotky domu, tak v úžasném balení, že je až škoda je dávat do nějakého alba. Prostě a jednoduše jestli přemýšlíte nad fotkami svého mimča Innu můžu jen doporučit.

Lucia Loutocká

Když někoho práce baví, je to hned znát na výsledcích. Inna Guba je zářným příkladem toho, jak zachytit ty nejkrásnější a neopakovatelné okamžiky v lidském životě. I kdyby se vzpomínky jednou zatoulaly, fotky jsou věcné.
Zřejmě nebudu děkovat jen sama za sebe, ale i za dalších mnoho spokojených klientů, za její nekonečnou trpělivost, laskavost a vstřícnost i k těm nejmenším bytostem – našim dětem.

Dagmar S.

Dlouho jsme se s přítelem odhodlávali na “love story” focení, až jsem na facebooku narazila na nabídku paní fotografky Inny. Hned při mailové konverzaci mi byla moc sympatická, nic nebyl problém, se vším velmi ochotně poradila a celým focením nás vedla až k nádhernému výsledku. Fotky byly upravené neskutečně rychle a velmi vkusně bez zbytečné retuše. Opravdu doporučuji, byl to pro nás zážitek a těšíme se, až si to zopakujeme.

Zuzaza Jakešová

s paní Innou jsme fotili už opakovaně naše miminko, a jsme spokojení, že máme krásné fotky na památku a jako dekoraci do bytu v rámečku. Jsme moc rádi, že jsme spolupráci podchytili brzy po porodu a svěřili se do rukou opravdu skvělé milé profesionálky, a miminko bylo v něžných rukou. Jak to bývá, miminko už vyrostlo, ale nám zůstala krásná vzpomínka do našeho alba, ale i pro babičky a dědečky. S přítelem můžeme doporučit, kdy focení probíhá v útulném ateliéru, a když je venku teplo, tak je před ateliérem krásná zeleň pod Špilberkem. 

Zemankovi

Dnes nam prisli fotky, dakujeme za ich dorucenie. Mate na fotky krasny obal. Budeme ich v nom hrdo vsetkým ukazovať. Este raz ďakujeme za spolupracu, vysledok stojí za to, mame na Terezku ked bola miminko nádhernú pamiatku. Vela uspechov a mnoho spokojnych zakaznikov zelame.
Zemánkovi

Hana Plášková

Když jsem Innu poznala a ona se dozvěděla,že mám šestiletou dceru, ihned nabídla svoje služby. Měla spoustu nápadů jak zachytit vztah a lásku mezi mnou a mojí holčičkou. Vše bylo naprosto přirozené, žádné “umělé pózování” Vznikly nádherné fotky v exteriéru i interiéru. Výsledkem jsem byla nadšená a proto plánuji další focení a už se moc těším na profesionálku, která při focení umí vytvořit úžasnou atmosféru. Innu moc doporučuji! 

Lenka Novotná

Moc děkujeme paní Inně za nádherné fotografie. Nejdříve jsem ji jako fotografku oslovila úplně náhodou, když jsem hledala fotografa na první focení syna po narození. Spolupráce byla pohodová a fotky natolik krásné, že jsem ji oslovila znovu i po třech letech, abychom si na památku udělali rodinné fotografie se synem. Z kvality fotek, profesionálního přístupu a hlavně zachycení krásných momentek jsme nadšeni! Lenka, Adam, Maxík

Anna Smětáková

Inna nám fotila obě děti i mé první těhotenství. Získala si mě svým nádherným přístupem k miminkám. Dostalo mě jak uspává děti hlazením po čele. Moc si cením její pečlivosti a trpělivosti i s námi rodiči. Děkuji za krásnou vzpomínku a těším se na další focení.

Pavlina Lolloková

Na focení naší šestitýdenní holčičky Innou jsem se moc těšila. A i když malá zprvu moc nespolupracovala, Inna byla velmi trpělivá a milá, pomáhala malou uklidnit, po čůrací nebo kakací nehodě hbitě nabídla nové oblečky. Vykouzlila nádherné fotky i z momentů, ze kterých jsem jako přihlížející myslela, že kvůli rozčilování malé nic moc nebude.
 

Moc děkuji za trpělivost a něžný přístup! A také za zakomponování mých přání. Máme teď krásnou vzpomínku. Určitě doporučuji a sama plánuji objednat další focení. 

Barbora S.

Vřele doporučuji fotografku Innu. Jedním slovem je skvělá. Výborná komunikace přes mail, focení naší holčičky a fenky proběhlo za velmi přátelské atmosféry. Následné zpracování fotografii bylo velmi rychlé a výsledek nádherný.
DOPORUČUJI, DOPORUČUJI, DOPORUČUJI!!!

Kuthanovi

Minulý rok jsme se rozhodli uspořádat svatbu. Inna nám vytvořila fotky, na které je radost pohledět. Fotili jsme také předsvatební foto, které jsme si vysloveně užili. Nyní jsme v očekávání a už se moc těšíme, až nám Inna vyfotí i naše miminko. Inna má spoustu nápadů a výsledek nás vždy mile překvapí. Má velmi obětavý přístup a u focení je sranda:-) Jsme doživotní zákazníci.

Zuzana Felsingerova

Inna je usmevavá a milá, focení s ní je moc príjemné. Myslím, že je její trpelivost a pečlivost jsou krásnymi dary pro práci s detmi a miminkami, co se pak objeví i na krásnych fotografiích. V našem albu je pár nádhernych fotek od Inny a moc se z nich tešíme! Oblíbil si jí i náš pejsek a co víc k tomu dodat!

Filip a Marika Izsófovi

Ahoj, když nás potkalo největší stěstí v našich životech a narodila se nám Evelínka, věděli jsme, že potřebujeme krasné fotky abychom měli hezkou památku na cely život. Dostali jsme typ na fotografku Inna Guba. V režii vše měla přítelkyně a domluva proběhla na výbornou. Jako chlap jsem ocenil hlavně dostupné parkování! Při focení jsme byli sami, bez širší rodiny či dalších zákazníků což jsme moc ocenili, protože jsme tak dali prostor přirozenosti. Charakterově jsme si sedli, a tak se nám i focení lehce protáhlo. Měli jsme s sebou i 4-nohou rezavou modelku, které se zprvu moc spolupracovat nechtělo, avšak reflexy v kombinaci se šikovností Inny nám vykouzlili nádherné fotky, a my jsme vděční, že jsme dali na tip, a vybrali právě Innu. Děkujeme za tvůj čas a přístup, jsi na správném místě Inno! Přejeme Všem stejně radostné a pohodové focení, a krásné památeční fotografie.

S pozdravem Filip, Mája a Evelínka

Denisa Fialová

Innušku jsem si vybrala, protože jsem chodila kolem atelieru a viděla ji při práci a ve výloze koukala na fotky + na doporučení kamarádky. Srovnávala jsem pak fotky na internetu a rozhodla se pro Innušku. Proběhlo 3 hodinové focení mé 10 denní dcerušky a fotky jsou překrásné. Pokud chcete mít krásné fotky na celý život a fotit je s výbornou profesionálkou a prožím pohodové focení je Inna Guba nejlepší volba. Určitě to nebylo poslední focení. Moc děkujeme.

Eda a Marta s holkami 

Když půjdete k Inně na foceni s Vašimi ratolestmi, zažijete nezapomenutelných a velmi příjemných par hodin plných pohody, zábavy a profesionálního přístupu. Alespoň my jsme to tak měli. Byla radost ji sledovat při fotografovaní naši malé Mařenky a po dvou letech naši malé Toničky. Měla jsem pocit jako by nás fotila naše kamarádka. Má velmi milý a citlivý přístup k dětem. K Inně se vždycky rádi vrátíme.

Michaela Adolfová

Jsme jedni z těch, kteří focení dostali jako dárek. Jeden z těch nejhezčích dárků k narození miminek, našich dvojčátek Rosalie a Anny. Nepovažujeme se za modely a proto ani nemáme příliš společných fotek, spíš momentky našich ostatních dětí. Novorozenecké focení jsme tak, tak stihli, ale bylo to úžasné odpoledne s úžasnými výsledky. Chtěli jsme přirozené fotky, na kterých my i holčičky budeme “hezcí”, ale opravdový. A to se díky paní Inně podařilo na stodeset procent. A jistě si umíte představit, jak náročné takové focení dvouměsíčních dvojčátek je, zejména pro paní fotografku. Díky její trpělivosti, vnitřní pohodě, profesionalitě a šikovně a krásně zařízenému ateliéru, kde jsme se ani nestyděli lehce svléknout, pro vytvoření důvěrných fotografií vznikla trvalá a milá památka pro nás i naše holčičky. Už se těšíme, až si nadělíme další rodinné focení i s našimi “velkými” dětmi, tentokrát třeba v přírodě. A výsledné fotografie společně založíme do krásných alb, které jsme si u paní Inny zakoupili. DĚKUJEME!!!

Hajdovi

Milá Inno,
fotky jsou naprosto úžasné a bezkonkurenční. Všude kde jsem je ukázala vyvolali obrovské waaaaau. 
Musím říct že i když jsem Vám 100% věřila a věděla že fotky od Vás budou úžasné tak jsem i tak měla trochu strach po tom co jsem viděla co malý předvádí a malá víc brečela než byla v klidu.
Ovšem bylo to zbytečné protože ty fotky jsou obrovský skvost a už se nemůžu dočkat až si je pověsím na zeď a vyvolám rodině. 
Takže Vám opět patří obrovské díky že jste to s námi vydržela a že jste nám vytvořila takhle úžasnou vzpomínku na celý život.
P.S.: i když je Emička už naše poslední dítě, věřím že jsme se neviděli naposled.

Tereza Michalková

Moc Vám děkujeme za focení a nádherné fotky. Jsme z nich nadšení. Vážně úžasné momentky jste vystihla. Jsem až překvapená, kolik krásných fotek vzniklo, ikdyž děti ne úplně spolupracovaly :) udělala jste mi velkou radost a jsem šťastná, že jsme si na focení vybrali Vás.  Ještě jednou děkuji a myslím, že se k vám na focení rádi zase někdy vrátíme, jak děti povyrostou :)
Ať se vám daří a práce Vás stále baví.

Markéta Pilná

Děkuji paní Inně za krásné fotky obou mých dcer. V roce 2018, když jsem začala hledat fotografa na těhotenské focení a následně i newborn focení, tak jsem přes Coolblog Brno narazila na práci paní Inny. Z fotek, domluvy a celého přístupu jsem byla nadšená. Zvláště pak při focení první dcery 12. den po porodu, když vše bylo pro mě nové, jsem uvítala citlivý a klidný přístup paní Inny. Když jsem letos čekala druhou dceru, tak volba fotografky na další newborn focení byla jasná. V předstihu, v době končící pandemie, jsem paní Innu kontaktovala a domluvily jsme si předběžný termín focení. Následně mi dobře poradila, že nebudeme dělat focení v ateliéru ale life-style focení u nás doma. Byla jsem moc ráda, že jsme se takto domluvily, protože vše opět proběhlo v klidu a hlavně opět vznikly krásné fotky a pro nás krásná vzpomínka na toto období v životě našich dětí. Paní Innu mohu vřele doporučit a určitě jsem s ní nefotila naposledy.

Nina Vaněrková

Krásné fotečky, moc děkujeme. Máte obrovský talent. Určitě budeme rádi a budeme se těšit na další focení a tentokrát i s videem. 

Jitka Jejbrdlichová

Už po rychlém zhlédnutí mám svoje srdcové favority! 
Moc díky a napíšu ještě víc, až si k nim v klidu sednu z vyberu nejlepší. Snad zítra! Ale už teď vím, že budeme moc rádi, když časem zase nějaké focení naplánujeme :)
Hezký večer! Jiťa

Petra Šimíková

Mockrát děkujeme za krásné fotky! Dívám se na ně pořád dokola :)
Děkuji za vaši trpělivost při focení! I když náš malej tolik nespolupracoval a já jsem byla nervózní, výsledek je opravdu skvělý a už teď se těším na další focení. Příště už budeme vědět, co nás čeká, a bude to ještě lepší. Fotky poputují do rámečků a už se nemůžu dočkat, až ozdobí stěny našeho nového bydlení na jaře :)
Mějte se krásně, ještě jednou děkujeme! 

Petra Holánek

Krásný dobrý den.
Já nemám slov! Dostat z mého manžela takové emoce, to je umění. Jsem videem okouzlená a už se nemůžu dočkat, až ho ukážeme rodině. Naprosto nás vystihuje.
Vy jste úžasná, moc děkuji.

Jiřina Majerová

Velice děkujeme za krásné fotky a úžasnou atmosféru při focení.
Inna je skvěla. Můžeme jen doporučit. Jejich služeb jsme již využili dvakrát a určitě se brzy zase setkáme u dalšího focení. Mohu jen doporučit.

Dita Bednařová

Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za odvedenou práci. Jak video tak fotky jsou naprosta pecka a předčily mé očekávání. Miluji ty fotky, kde se Olivka bezděčně usmívá a tak nějak vím, že je ji s námi fajn. Je z nich cítit cit a jemnost. Děkuji za zachycení pro nás tolik vzácného.