O FOCENÍ

prosím o přečtení


Prosím o seznámení se s mým portfoliem a to přímo na mém webu, na instagramu nebo FB profilu. Na focení se, prosím, objednejte přes formulář v záložce "ceník", budu ráda, pokud mi zde napíšete vaši představu o výsledných fotografiích a případném průběhu focení. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.
Těším se na každou novou spolupráci a zážitky s vámi, proto za vámi přicházím i s dobrou náladou, o to stejné bych poprosila i já vás. 


Pracuji s citem a láskou a nikdy nic nepodcením. Ale, prosím, pamatujte, za krásným výsledkem vždy stojí obě strany, tzn., když nebudete mít zrovna náladu, tak samotné focení a výsledné fotografie nebudou pohodové.

Nebo když se před focením nepodíváte do mého portfolia, tak se Vaše očekávání může lišit s tím, co se bude dít při tvorbě fotografií nebo videí. 


Jsem také nedočkává a proto vím, jak je v dnešní době důležité rychlé dodání, proto zaručuji kvalitní zpracování Vaší zakázky za maximálně krátkou dobu.

 

očekávání vs realita


Nápad, vhodná lokalita+sladěné oblečení, dostatek času, fotograf, kterému věříte a líbí se vám jeho styl focení, přirozené chování = spokojenost na obou stranách. Kouzlo se děje pouze za těchto podmínek.

Prosím, věřte, že když na focení/natáčení přijedete v dobré náladě, dáte mu volný průběh, tak si ho celá rodinka užijete naplno.
Focení/natáčení by mělo být, pro všechny zúčastněné, příjemně strávený čas. Chceme z něj mít ty nejkrásnější zážitky a upřímné záběry zachycující lásku, štěstí a radost. 

 

důležité 

Vyhrazuji si právo použít fotografie, jejichž jsem autorem, pro svoji osobní prezentaci. 

V okamžík, kdy se domluvíme na termínu focení, souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, které využiji pouze pro svou vlastní potřebu k další komunikaci.

Platba je splatná po samotném focení v celé částce Vámi zvoleného balíčku.

 

doporučuji k přečtení 

Užitečný článek, kde paní Tereza, zakladatelka značky Jola - šperky a doplňky z fotografií, redaktorka a maminka dvou synů, se s Vvámi chce podělit o své zkušenosti s rodinným focením. Ve článku najdete i mé tipy na to, jak si focení užít a z výsledných fotek být nadšený - "5 TIPŮ, JAK PŘEŽÍT (A UŽÍT SI) RODINNÉ FOCENÍ!"