O FOCENÍ

Kouzlo se děje za těchto podmínek: nápad, vhodná lokalita, sladěné oblečení, dostatek času, dobrá nálada a také fotograf, kterému věříte a líbí se vám jeho styl. 
Focení/natáčení by mělo být, pro všechny zúčastněné, příjemně strávený čas. Chceme z něj mít ty nejkrásnější zážitky a upřímné záběry zachycující lásku, štěstí a radost. Prosím, věřte, že když na focení/natáčení přijedete v dobré náladě, dáte mu volný průběh, tak si ho celá rodinka užijete naplno.

Pracuji s citem a láskou a nikdy nic nepodcením. Ale za krásným výsledkem vždy stojí obě strany, tzn., když nebudete mít zrovna náladu, tak samotné focení a výsledné fotografie nebudou pohodové. Nebo když se před focením nepodíváte do mého portfolia, tak se Vaše očekávání může lišit s tím, co se bude dít při tvorbě fotografií nebo videí. 

Jsem také nedočkavá a také vím, jak je v dnešní době důležité rychlé dodání, proto zaručuji kvalitní zpracování Vaší zakázky za maximálně krátkou dobu.

Těším se na každou novou spolupráci a zážitky s vámi, proto za vámi přicházím i s dobrou náladou, o to stejné bych poprosila i já vás. 

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. 

Vyhrazuji si právo použít fotografie, jejichž jsem autorem, pro svoji osobní prezentaci. 

V okamžik, kdy se domluvíme na termínu focení, souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, které využiji pouze pro svou vlastní potřebu k další komunikaci s Vámi..

Platba je splatná po samotném focení v celé částce Vámi zvoleného balíčku.

Doporučuji k přečtení

Užitečný článek, kde paní Tereza, zakladatelka značky Jola - šperky a doplňky z fotografií, redaktorka a maminka dvou synů, se s vámi chce podělit o své zkušenosti s rodinným focením. Ve článku najdete i mé tipy na to, jak si focení užít a z výsledných fotek být nadšený - "5 TIPŮ, JAK PŘEŽÍT (A UŽÍT SI) RODINNÉ FOCENÍ!"