patřím mezi ty vyvolené, pro které je jejich práce vášní a jednou z věcí, kterou milují, a dělá je šťastnými

Něco o mně ...

Jmenuji se Inna, jsem fotografka, kameramanka a majitelka dětského fotoateliéru v Brně na ulici Pellicova 19.  Emoce, život v přítomném okamžiku, láska, je to, co na fotografii vyhledávám.  Dovolím si říct, že svou práci vykonávám s láskou a citem.  

Mým cílem je, aby strávený čas při fotografování byl pro všechny příjemný a pohodový. 

Tomuto oboru jsem se vzdělávala u známých fotografů, zároveň jsem se účastnila mezinárodních workshopů:  newborn, těhotenství a rodinná fotografie. Stále sleduji nové trendy a nepřestávám se zdokonalovat. Také jsem absolvovala kurz Mudr. Anny Timofejevé, vystudované dětské lékařky a nyní fotografky newborn - "Zdravotnické zásady bezpečného polohování novorozenců při focení". 

 

Pro svoji práci jsem zvolila špičkovou techniku - fotoaparát od značky Sony - Alpha A9, originální objektivy od stejné značky, stabilizátor DJI Ronin-S a kvadrokoptér (dron) DJI Mavic Air. Pro zpracování fotografií a tvorbu videa používám počítač a notebook od značky Apple. 

Pořízený materiál zpracovávám v autorizovaných programech: Adobe Photoshop CC 2019, Adobe Lightroom Classic CC, Adobe Premiere Pro CC 2019.

Celým srdcem miluji to, co dělám ...

TĚŠÍM SE NA VÁS! ♥

Je krásné být šťastným člověkem, kterým jsem ...

To jsme my 

Jak to u mě vypadá ...

V roce 2014 jsem naplnila svůj sen a otevřela si v Brně dětský fotoateliér. Najdete ho v klidné ulici v centru Brna, je dobře dostupný autem s možností parkování. Nečekejte velké studené prostory. Ateliér je menší, ale to považuji za jeho přednost, protože Vy, Vaše dítě i já máme k sobě blíž, což je pro focení velice důležité.

 

Rodinná, těhotenská a partnerská fotografie ...

Vaš životní příběh ráda zachytím v přírodě nebo v domacím prostředí. Během našeho setkání vzniknou přirozené, emotivní, upřímné momentky, charakterizující právě Vás. 

I Vaši čtyřnozí přátelé jsou vítáni. 

 

Pro miminka ...

V ateliéru mám spoustu krásných dekorací. Při jejich pořizování se řídím citem, kupuji ty, které mne opravdu nadchnou a jsou vkusné, stylové a nadčasové. Kostýmky pro děti jsou ručně ušité nebo upletené z jemných a měkkých materiálů, aby se v nich Vaše ratolest cítila spokojeně. Ke každému dítěti přistupuji individuálně, vždy společně s Vámi vybereme dekorace, přikrývky a oblečky.

Také ráda nafotím novorozené miminko v pohodlí Vašeho domova, přirozeně, v jednoduchém stylu, bez rekvizit. 

 

Na fotografování budeme mít vždy dostatek času.

Fotím pravdu o tom, co se odehrává tady a teď 

Upřímnost je opět in 

?